Termelést támogató munkatárs – anyagmozgató

Az üzemrészlegek napi termelésében való részvétel az áruk, termékek mozgatásával, és alapanyagok bekészítésével.

Feladatok:
- félkész és kész termékek mozgatása a termelésen belül
- segédanyagok bekészítése
- termelési segédeszközök töltése, bekészítése

Elvárások:
- Befejezett 8 általános
- Nem igényel szaktudást, alapvető matematikai ismeretek, logikus gondolkodás

- Állóképesség, együttműködés, pontosság
- Targonca jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:
- Modern munkakörnyezet

- Versenyképes juttatások (jelenléti jutalommal növelt órabér)

- Teljesítményhez kötött jutalom

- Munkába járás támogatása - 15 Ft/km

- Év végi teljesítményfüggő egy havi jutalom
- Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya - 16 000 Ft/hó)

- Több műszakos munkarend
- Hosszútávú, stabil bejelentett állás

- Céges buszjáratok az M6-os és 6-os főút vonalán

Önéletrajzokat az allas@kerox.net email címre várjuk.

Tárgyban kérjük megjelölni: „anyagmozgató”

További kérdés esetén információ kérhető:

Temesvári Tamás

06 80 630 152 (ingyenesen hívható)

06 20 193 6342