Termelési munkatárs – kemence kezelő

Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk kerámia prés üzemébe keresünk munkatársat a fenti munkakörbe.

Feladatok:
Alagút kemence kezelése (préselt kerámia tokok izzításra való előkészítése, és izzítás utáni tálcázása)
Munkalapok, kísérőcímkék vezetése, dokumentálás.

Elvárások:
- Alapvető matematikai műveletek magabiztos ismerete
- Állóképesség, terhelhetőség
- Együttműködés, pontosság

Amit kínálunk:
- Modern munkakörnyezet
- Versenyképes juttatások (jelenléti jutalommal növelt órabér)
- Teljesítményhez kötött jutalom
- Munkába járás támogatása - 15 Ft/km
- Év végi teljesítményfüggő egy havi jutalom
- Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya - 16 000 Ft/hó)
- Folyamatos munkarend (pótlék)
- Hosszútávú, stabil bejelentett állás
- Céges buszjáratok az M6-os és 6-os főút vonalán

A betanulást és a napi munkát műszakvezetők segítik minden műszakban

Munkavégzés helye:
2038, Sóskút, Kerox utca 1. – Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Önéletrajzokat az allas@kerox.net email címre várjuk.
Tárgyban kérjük megjelölni: „termelési munkatárs – kemence kezelő”

További kérdés esetén információ kérhető:
Temesvári Tamás
06 80 630 152 (ingyenesen hívható)
06 20 193 6342