Termelési munkatárs - csiszoló/polírozó

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk kerámia megmunkáló üzembe munkatársat keresünk a fenti munkakörökbe

Feladatok:
Polírozó- és csiszológépek kezelése. Izzított kerámiák felületének finommegmunkálása a megadott tűrésen belüli méretre. Munkalapok, kísérőcímkék dokumentálása.

Amit kínálunk:
Elérhető átlag (teljesítmény függő) bruttó fizetés 350 000 Ft a betanulást követően,

Ezen felül egyes munkaállomásokon 200 Ft/óra géppótlék,
Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya - 16 000 Ft),
Hosszútávú, stabil bejelentett állás,

Többműszakos munkarend,
Munkába járás támogatása saját gépjárművel 15 Ft/km,
Céges buszjáratok az M6-os és 6-os főút vonalán.
Igény esetén szállást biztosítunk munkásszállón történő elhelyezéssel.

A munkakör betöltéséhez szükséges:
Minimum szakmunkásképző végzettség,

Jó vizuális képesség, kézügyesség,
Jó számolás képesség elengedhetetlen,
Monotonitástűrés, állóképesség,
Előny, de nem feltétel: termelésben szerzett hasonló tapasztalat.

Munkavégzés helye:
2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: Jelentkezni önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehetséges: allas@kerox.net
Telefonon érdeklődhet: 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) vagy 06 30 193 63 42

Buszjáratok: „Megközelítés” menüpontban

További kérdés esetén a 06 80 630 152 (ingyenesen hívható) zöld számunkon érdeklődhet.