TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ

Létszámbővítés miatt munkatársat keresünk a fenti munkakörbe

Feladatok:

  • a csoportvezetőhöz tartozó 10-15 fő munkavállaló irányítása, fejlesztése, motiválása és teljesítmény-értékelése
  • belépő új munkatársak betanítása, csoportba illesztése
  • a csoport műszakbeosztásának elkészítése
  • a folyamatos és hatékony termelés biztosítása
  • napi termelési jelentések készítése
  • intézkedési tervek készítése és azok nyomon követése
  • a terület tevékenységéhez tartozó oktatások megtartása, dokumentálása
  • a középvezető által meghatározott teljesítmény-célok elérésének támogatása
  • támogató területekkel (technológia, minőségirányítás, mérnökség, karbantartás, fejlesztés) való kapcsolattartás

Elvárások:

  • középfokú végzettség (előny, ha műszaki)
  • műszaki affinitás
  • egyensúlyteremtés a vállalati és csoportcélok között
  • csapatmotiválási, számonkérési, akciótervezési gyakorlat
  • Ms Office alkalmazások ismerete (preferáltan Excel)
  • célorientáltság, felelősségvállalás, analitikus szemléletmód
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • csoportvezetői gyakorlat (elsősorban sorozatgyártásban szerzett)

Kérjük, bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát a allas@kerox.net email címre küldje el.