Szerszámüzem – hagyományos esztergályos

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.
Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk szerszámüzemébe keresünk munkatársat a fenti munkakörbe

Feladatok, munkák:

- Alkatrészek rajz szerinti elkészítése

- A megmunkált alkatrészek méretének ellenőrzése

- Folyamatos közreműködés a szerszám üzem munkatársaival és vezetőivel

Amit keresünk a jelöltnél:

- legalább középfokú szakirányú végzettség vagy min. 3 év tapasztalat a fenti munkakörben

- műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek,

Nagyon fontos, hogy olyan munkatársat keresünk, aki:

- megbízható, igényes, pontos és magabiztosan képes önálló munkavégzésre.

Amit kínálunk:

- egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere,

- gyakorlati fejlődési lehetőség egyedi szerszámgyártás területén

- egyműszakos munkarend állandó délelőtt (hétfőtől péntekig 6:00-14:20)

- bérezés megegyezés szerint

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

Munkavégzés helye:

2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park

(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Emailben: önéletrajzát kérjük erre az email címre küldje el: allas@kerox.net

Telefonos érdeklődés/jelentkezés:

Temesvári Tamásnál

06 80 630 152 (ingyenesen hívható)

06 30 193 6342

A munkakörrel kapcsolatos bármilyen kérdés esetén kérjük keresse Temesvári Tamás kollégánkat a 06 80 630 152-es ingyenes telefonszámon szívesen válaszol minden kérdésre.