Kartusüzemi munkatárs – kézi szerelő / mérő

A Kerox Kft. konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat. Sóskúti Ipari Parkban található gyárunk kartus üzemébe keresünk munkatársat a fenti munkakörbe.

Feladatok:
Végtermék összeszerelés, ellenőrzés

Elvárások:

  • Befejezett 8 általános végzettség
  • Ülőmunka
  • Pontosság, kézügyesség, alaposság
  • A minőségi munkavégzés igénye
  • Együttműködés és önálló munkavégzés
  • Monotonitás tűrés

Amit kínálunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatások (jelenléti jutalommal növelt órabér)
  • Teljesítményhez kötött jutalom
  • Többműszakos munkarend
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás
  • Munkába járás támogatása - 15 Ft/km
  • Év végi teljesítményfüggő egy havi jutalom
  • Béren kívüli juttatások (SZÉP kártya - 16 000 Ft/hó)
  • Céges buszjáratok az M6-os és 6-os főút vonalán

A betanulást és a napi munkát csoportvezetők segítik minden műszakban

Munkavégzés helye:
2038, Sóskút, Kerox utca 1. – Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Jelentkezni önéletrajzzal az allas@kerox.net email címen lehetséges.

További kérdés esetén érdeklődni lehet:

Temesvári Tamás

06 80 630 152 (ingyenesen hívható)

06 30 193 63 42